Kolejny gwiazdor z chęcią dołączy do MCU. Jak myślicie, nadaje się?

Krzysztof Żołyński
2023/11/26 17:00
0
0

Jon Hamm pytany o ewentualność zagrania w filmie Marvela, odpowiedział krótko: „Bardzo chciałbym”.

Jon Hamm to aktor mający na koncie mnóstwo ról, ale najwidoczniej brakuje mu w repertuarze czegoś od Marvela. Gwiazdor Mad Men nie ukrywa, że jest to jego marzenie, a także możliwość rozkwitu kariery.

Kolejny gwiazdor z chęcią dołączy do MCU. Jak myślicie, nadaje się?

W tym momencie te decyzje są podejmowane na tak wysokim szczeblu, zdecydowanie powyżej mojego poziomu wynagrodzenia. Bardzo chciałabym. Jestem fanem komiksów Marvela i komiksów w ogóle, odkąd byłem prawdopodobnie jednocyfrowy. Myślę, że jest mnóstwo historii, które przynajmniej ja znam, a które wciąż czekają na opowiedzenie.

Jon Hamm chciałby zagrać w filmie Marvela

Hamm uważa, że twórcy scenariuszy powinni nadal mocno eksploatować uniwersum X-Mena i Fantastycznej Czwórki, gdyż jego zdaniem tam jest duży potencjał na ciekawe historie. Jeśli chodzi o postać, która mu bardzo pasuje, to jest nią Doktor Doom.

Mam nadzieję, że niezależnie od ich planów, uwzględnią mnie. Ale jeśli nie to wiem, że mają dość szeroką grupę ludzi, którzy są gotowi wziąć udział w tych historiach.

GramTV przedstawia:

Najbliższe plany aktora to role w adaptacji telewizyjnej podcastu American Hostage, a także dubbing w animowanym kryminale Grimsburg dla stacji Fox.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!