Kolejna gra za darmo w Epic Games Store. Na graczy czeka dodatkowy prezent (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2024/06/20 17:01
0
0

Użytkownicy komputerów osobistych odbiorą kolejną darmową grę w sklepie Epic Games.

Aktualizacja: Darmowe Freshly Frosted jest już dostępne do pobrania. Za tydzień w Epic Games Store odbierzemy w ramach prezentu kolejną grę, którą będzie Sunless Skies: Sovereign Edition.

Oryginalna wiadomość: Już za chwilę użytkownicy Epic Games Store będą mogli odebrać kolejną grę całkowicie za darmo. Sklep w międzyczasie zmienił proponowaną darmówkę i gracze nie przypiszą do swojego konta LEGO Builder's Journey, które było już wcześniej rozdawane, ale zupełnie inną grę. Tą produkcją jest Freshly Frosted, czyli gra logiczna wydana w czerwcu 2022 roku. Za ten tytuł odpowiada studio The Quantum Astrophysicists Guild, który całkiem popularnego Sail Forth.

Epic Games Store
Epic Games Store

Tuzin tuzinów oszałamiających zagadek, 144 misje dla starców, młodych i dziatek. Ekscytujących i rozkosznych mechanizmów bez liku, rozdzielacze, przepychacze, scalacze i klonowarki, randomizery, teleportery znajdziesz w naszym kramiku.

Pastelowe kolory, genialne maszyny, a u gracza ucieszone oczy i zabawne miny. Boksy z donutami, w każdym coś nowego, wiosna, lato, jesień, zima, chodź, spróbuj każdego. Czasem zjesz zwyczajnie, potem przyjdzie rozpusta, nakarmimy wszystkich, bez względu na gusta. Pastelowe chmury płyną pod niebiosy, a donuty do buzi, wychwalane wniebogłosy.

GramTV przedstawia:

Dodatkowo gracze mogą za darmo odebrać bonus do darmowej gry Rumble Club. W zestawie znajdziecie ekskluzywną emotkę Epic Games Store, a także 1000 sztuk złota i 200 klejnotów.

Jeszcze więcej gier na PC za darmo w Epic Games Store

Nie zapomnijcie również o prezencie z poprzedniego tygodnia. W Epic Games Store wciąż można odebrać za darmo grę Redout 2. Warto się jednak pospieszyć, gdyż oferta trwa tylko do dzisiaj, do godziny 17:00.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!