Kolejna gra twórców It Takes Two i A Way Out będzie „szalona” i zachwyci graczy

Mikołaj Ciesielski
2021/04/14 14:45
0
0

Josef Fares, szef Hazelight, jest przekonany, że kolejny projekt jego zespołu przebije poprzednie produkcje studia.

Kolejna gra twórców It Takes Two i A Way Out będzie „szalona” i zachwyci graczy

It Takes Two zadebiutowało pod koniec marca na komputerach osobistych oraz konsolach Sony i Microsoftu. Najnowsze dzieło twórców A Way Out zebrało fenomenalne oceny, ale Josef Fares w rozmowie z serwisem Push Square przyznał, że nie jest zdziwiony tak pozytywnym przyjęciem tytułu. Jednocześnie szef Hazelight zapowiedział, że kolejna gra jego zespołu przebije poprzednie produkcje studia.

Szczerze mówiąc, nie jestem zaskoczony [dobrym przyjęciem It Takes Two – przyp. red.], ponieważ zawsze mocno wierzę w to, co robimy. Jeśli zapytasz mnie o naszą następną grę, to już teraz mogę Ci powiedzieć, że będzie ona jeszcze lepsza niż It Takes Two. To będzie takie szalone. Jestem pewien tej koncepcji, dlatego wiem, co się stanie, a gracze będą zachwyceni” – mówi Fares.

Przypomnijmy, że It Takes Two dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Najnowsza produkcja studia Hazelight została wydania dzięki programowi firmy Electronic Arts o nazwie EA Originals, który został stworzony z myślą o twórcach gier indie. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy do lektury: It Takes Two - recenzja nowej gry twórców A Way Out.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!