Kolejna darmowa gra w Epic Games Store. Zdradzono tytuł kolejnego prezentu (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2024/07/04 17:05
1
0

Użytkownicy komputerów osobistych mogą odebrać następną grę za darmo w sklepie Epic Games.

Aktualizacja: Darmowe The Falconeer jest już dostępne do odebrania na Epic Games Store. W przyszłym tygodniu sklep rozda swoim klientom kolejną grę za darmo, którą będzie Floppy Knights.

Oryginalna wiadomość: Jak w każdy czwartek, również dzisiaj, Epic Games Store przygotował dla swoich klientów kolejną darmową grę do odebrania. Tym razem w sklepie będziecie mogli zgarnąć na PC ciekawą produkcję o lataniu na wielkich orłach. Mowa więc o grze The Falconeer, stworzone przez dewelopera Tomasa Salę i wydaną w 2020 roku. Tytuł zebrał pozytywne oceny od graczy, a teraz wszyscy chętni będą mogli wypróbować tego duchowego spadkobiercę Panzer Dragoon. Gra dostępna będzie do odbioru do następnego czwartku, czyli 11 lipca.

Epic Games Store

Szybuj po niebie na grzbiecie wielkiego ptaka wojennego, eksploruj niesamowity oceaniczny świat i tocz epickie bitwy powietrzne w tej nominowanej do nagrody BAFTA grze o walce powietrznej stworzonej samodzielnie przez Tomasa Salę.

Wcielasz się w rolę Sokolnika, potężnego wojownika przestworzy, który przemierza ogromny oceaniczny świat podzielony przez pokolenia szkodliwych decyzji i waśni. Na przestrzeni wielu kampanii doświadczysz życia z wielu perspektyw, służąc różnym frakcjom podczas odkrywczej podróży, i rozwikłasz tajemnicę Ursee, jego ludzi i historii.

Wykonuj niebezpieczne misje i zadania poboczne, posługując się kuszą elektryczną, aby chronić statki przed piratami, krakenem i innymi zagrożeniami. Nurkuj w głąb oceanu, szybuj nad chmurami, aby walczyć z wielkimi miastami krabów, lub tocz pojedynki powietrzne z tajemniczym Zakonem Mancerów, które kontroluje i reguluje technologię.

Jeszcze więcej gier na PC za darmo w Epic Games Store

Nie zapomnijcie również o prezencie z poprzedniego tygodnia. W Epic Games Store wciąż można odebrać za darmo grę Sunless Skies: Sovereign Edition. Warto się jednak pospieszyć, gdyż oferta trwa tylko do dzisiaj, a dokładniej do godziny 17:00.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
sc
Gramowicz
04/07/2024 10:45

Wczoraj patrzyłem na tę moją bibliotekę darmowych EGSowskich odbiorów i zauważyłem, że tam jest tylko parę gier które są znane z jakiegoś powodu. O reszcie nigdy nie słyszałem i przez to nawet nie mam ochoty sprawdzać.

Ciekawe ile tam jest ukrytych wycelowanych w moje gusta perełek.