Klątwa nad 2. sezonem Pierścieni Władzy. Kolejna tragedia na planie serialu

Radosław Krajewski
2023/04/03 17:25
0
0

Twórcy nowych odcinków Władcy Pierścieni od Amazona nie mają łatwej pracy.

Prace na planie drugiego sezonu Pierścieni Władzy trwają od kilku tygodni w Wielkiej Brytanii. Pod koniec marca podczas nagrywania jednej ze scen z powodu ataku serca zmarł koń. Do sprawy odniosła się PETA, która skrytykowała twórców serialu od Amazonu. Teraz na planie doszło do kolejnej tragedii.

Klątwa nad 2. sezonem Pierścieni Władzy. Kolejna tragedia na planie serialu

Pożar w studiu, gdzie powstaje drugi sezon Pierścieni Władzy

Dzisiaj po południu w Bray Studios w Windsorze, gdzie kręcony jest Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, wybuchł pożar. Royal Berkshire Fire and Rescue Service przekazało brytyjskiej gazecie Metro, że pożar pojawił się w jednokondygnacyjnym magazynie. Niestety szczegóły nie są znane, ale nie poinformowano o żadnych poszkodowanych.

O godzinie 12:26 w poniedziałek, 3 kwietnia, otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w Bray Studios niedaleko Windsoru. W tym czasie na miejsce zostały wysłane załogi Royal Berkshire Fire and Rescue Service ze stacji straży pożarnej Bracknell, Slough i Maidenhead. Po przybyciu na miejsce zastępy zastały pożar w jednokondygnacyjnym magazynie. Na miejscu zdarzenia pozostają strażacy. Dalsze aktualizacje zostaną dostarczone, gdy będą dostępne.

GramTV przedstawia:

Jak na razie Amazon nie skomentował zdarzenia. Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły, w tym przyczyny wybuchu pożaru.

Przypomnijmy, że Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy nie mają wyznaczonej daty premiery. Serial powróci w 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!