Kingmakers na nowym zwiastunie. Twórcy chwalą się systemem destrukcji otoczenia

Mikołaj Ciesielski
2024/05/22 09:50
0
0

Zobaczcie, jak czołg radzi sobie w starciu ze średniowiecznymi fortyfikacjami.

Jakiś czas temu twórcy Kingmakers zapowiedzieli, że zamierzają zaoferować graczom wciągającą kampanię. W sieci pojawił się tymczasem nowy zwiastun wspomnianej produkcji. W najnowszym materiale promocyjnym firma tinyBuild – wspólnie z deweloperami ze studia Redemption Road – postanowiła pochwalić się systemem destrukcji otoczenia w Kingmakers.

Kingmakers na nowym zwiastunie. Twórcy chwalą się systemem destrukcji otoczenia

Kingmakers z prezentacją systemu destrukcji otoczenia

W najnowszym zwiastunie Kingmakers widzimy, jak rycerz w zbroi przemierza średniowieczne pole bitwy na… motocyklu. Wspomniany wojak korzysta jednak nie tylko z dającego dużą przewagę środka transportu, ale także z pistoletu maszynowego i innych broni palnych, które nie dają większych szans oponentom. Nie jest to jednak najważniejszy element udostępnionego przez tinyBuild materiału.

Jak wspomnieliśmy wyżej, najnowszy zwiastun Kingmakers pozwala przyjrzeć się systemowi destrukcji otoczenia. W niszczeniu różnego rodzaju budynków niezwykle przydatny okaże się natomiast czołg. Opancerzony pojazd pozwoli bowiem błyskawicznie zrównać z ziemią różnych rozmiarów domostwa, a nawet poważnie naruszyć zamek wroga.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, Kingmakers zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja zaoferuje zarówno możliwość rozgrywki solo, jak i tryb kooperacji. Gra ma zadebiutować na rynku w 2024 roku, ale dokładna data premiery wciąż nie jest znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!