Kingdom Come: Deliverance wkrótce na Nintendo Switch. Ujawniono termin premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/12/07 13:15
3
0

Użytkownicy konsol Nintendo wkrótce będą mieli okazję zapoznać się z produkcją Warhorse Studios.

Od zapowiedzi Kingdom Come: Deliverance na Nintendo Switch minęło już ponad 2,5 roku. Wygląda jednak na to, że prace nad wspomnianym wydaniem zmierzają ku końcowi. Deweloperzy ze studia Warhorse opublikowali bowiem wiadomość, która powinna ucieszyć wszystkich posiadaczy „pstryka” zainteresowanych przygodami Henryka. Czeski zespół ujawnił bowiem termin premiery Kingdom Come: Deliverance w wersji na konsole Nintendo.

Kingdom Come: Deliverance wkrótce na Nintendo Switch. Ujawniono termin premiery

Warhorse Studio ujawniło, kiedy Kingdom Come: Deliverance zadebiutuje na Nintendo Switch

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) Warhorse Studio zapowiedziało, że Kingdom Come: Deliverance ukaże się na Nintendo Switch na początku 2024 roku. Niestety deweloperzy z czeskiego zespołu nie ujawnili dokładnej daty premiery gry na sprzętach japońskiej firmy.

Zgodnie z zapowiedziami w ręce posiadaczy konsol Nintendo Switch trafi wersja Royal Edition. Wspomniane wydanie Kingdom Come: Deliverance zawiera wszystkie dodatki, czyli Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards oraz A Woman's Lot.

Grasz jako Henryk, syn kowala. Wciągnięty siłą w brutalną wojnę domową, obserwujesz bezradnie, jak najeźdźcy niszczą twoją wieś i zabijają twych przyjaciół oraz rodzinę. Ledwo uszedłszy z życiem, bierzesz miecz, by wziąć odwet. Pomścij śmierć swych rodziców i pomóż odeprzeć wroga! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało na rynku w lutym 2018 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Warhorse, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze – recenzja gry Kingdom Come: Deliverance.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
08/12/2023 15:59

A gdzie druga część ja się pytam :D

Headbangerr
Gramowicz
07/12/2023 14:08

Super. Teraz czekam już tylko na Cyberpunka 2077 na Switcha z raytracingiem i w 60 fps.

sc
Gramowicz
07/12/2023 13:21

„Zapewniamy solidne 15 klatek na sekundę.” 💪
Trwa Wczytywanie