Kingdom Come: Deliverance 2 ze „specjalną niespodzianką” dla graczy z Polski

Mikołaj Ciesielski
2024/04/20 09:00
0
0

Dyrektor kreatywny gry zdradza, że w nadchodzącej produkcji studia Warhorse pojawi się coś specjalnego dla użytkowników z Polski.

W miniony czwartek doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Kingdom Come: Deliverance 2. Wspomniana wiadomość z pewnością ucieszyła wielu graczy, w tym również rodzimych miłośników gatunku RPG. Tymczasem okazuje się, że deweloperzy ze studia Warhorse szykują „specjalną niespodziankę” dla polskich fanów.

Kingdom Come: Deliverance 2 ze „specjalną niespodzianką” dla graczy z Polski

Gracze z Polski mogą liczyć na „specjalną niespodziankę” w Kingdom Come: Deliverance 2

Wspomnianą obietnicę złożył Daniel Vavra – reżyser kreatywny gry – w odpowiedzi na wpis jednego z polskich użytkowników portalu społecznościowego X. Deweloper włączył się bowiem do dyskusji na temat dubbingu w Kingdom Come: Deliverance.

Będzie jedna specjalna niespodzianka dla Polaków :) – napisał Vavra.

Niestety deweloper nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami. Vavra ma jednak pojawić się na tegorocznej edycji Pixel Heaven. Niewykluczone więc, że wówczas uchyli rąbka tajemnicy na temat zapowiedzianej przez siebie „niespodzianki”.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Kingdom Come: Deliverance 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStatio 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak obecnie znana.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!