Bohater gry z Gwiezdnych wojen tajemniczą postacią z Ahsoki? Fani znaleźli kolejne wskazówki

Radosław Krajewski
2023/08/31 16:00
2
0

Wielu widzów wierzy, że tego bohatera poznaliśmy wcześniej w jednej z gier.

Wczoraj na Disney+ pojawił się trzeci epizod serialu Ahsoka, czyli nowej produkcji ze świata Gwiezdnych wojen. Lucasfilm pochwalił się oglądalnością pierwszego odcinka, który jest obecnie najchętniej oglądanym tytułem na Disney+ na całym świecie. Jak każdy serial z uniwersum Star Wars, tak również Ahsoka wzbudza wiele dyskusji dotyczących jednego z bohaterów. Mowa o tajemniczym inkwizytorze Marroku, którego tożsamość może zaskoczyć wielu widzów. Najnowszy epizod dostarczył kilka dodatkowych wskazówek, że za maską może skrywać się postać, która jest doskonale znana fanom serii.

Bohater gry z Gwiezdnych wojen tajemniczą postacią z Ahsoki? Fani znaleźli kolejne wskazówki

UWAGA! Poniżej znajdują się spoilery dotyczące trzeciego odcinka serialu Ahsoka

W trzecim odcinku Marrok po raz pierwszy zabiera głos, odzywając się do Shin Hati, którzy wspólnie ścigają Ahsokę i Sabine. Chociaż postać nie mówi wiele, to w całym epizodzie ma kilka dialogów, a w napisach końcowych możemy zobaczyć, że głos podkłada mu Sam Witwer.

GramTV przedstawia:

Aktor użyczał swojego głosu Darhowi Maulowi w Gwiezdnych wojnach: Wojny klonów i Star Wars: Rebelianci. Fani mogą go znać również z dwóch części Star Wars: The Force Unleashed, gdzie podkładał głoś Galenowi Marekowi, czyli głównemu bohaterowi serii, który znany jest również jako Starkiller. Jedna z osób na X zamieściła film z porównaniem modulowanych głosów Marroka i Starkillera z gry, który możecie zobaczyć poniżej.

Wczytywanie ramki mediów.

Również inni fani są przekonani, że to ten sam głos i wierzą, że Dave Filoni wprowadził kultowego bohatera do nowego kanonu Gwiezdnych wojen. Sam twórca jeszcze w 2017 roku stwierdził, że chciałby skorzystać z tej postaci w Star Wars: Rebelianci. Wtedy to mu się nie udało, ale niewykluczone, że w Ahsoce w końcu dopiął swego.

Komentarze
2
Gryzli
Gość
03/09/2023 01:06

Wątpię - za słabo walczył. Starkiler rozniósł by Ashokę za pierwszym razem. Chyba że to nieudany klon...🤔

JaJestemRafał
Gramowicz
31/08/2023 18:59

Dużo fajniejsza teoria niż ta z Jacenem i podróżą w czasie. Mam nadzieję, że się sprawdzi