Elden Ring: Shadow of the Erdtree prawie gotowe? Twórcy są na ostatniej prostej

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/02 23:55
0
0

Firma-matka studia FromSoftware opublikowała raport finansowy za drugi kwartał roku fiskalnego 2023-2024, w którym znaleziono ciekawe informacje na temat DLC.

Jak podaje między innymi serwis IGN, na internetowym horyzoncie pojawiły się nowe informacje na temat dodatku Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring. Wszystko za sprawą raportu finansowego dotyczącego drugiego kwartału roku fiskalnego 2023-2024 (zakończonego 30 września), który został opublikowany przez Kadokawę, czyli firmę-matkę studia FromSoftware.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree prawie gotowe? Twórcy są na ostatniej prostej

Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC na ostatniej prostej

W raporcie czytamy, że twórcy ciężko pracują nad rozszerzeniem, a jego produkcja przebiega sprawnie. Oprócz tego zaznaczono, że sprzedaż gry wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie.

Warto jednak zwrócić jeszcze uwagę na wzmiankę o Elden Ring w sekcji dotyczącej planów na drugą połowę obecnego roku fiskalnego. Obecny rok fiskalny kończy się 31 marca 2024 roku, a jego drugiej połowie mają zostać podjęte działania mające na celu maksymalizację ogólnej wartości marki.

GramTV przedstawia:

To z kolei może oznaczać, że do tej konkretnej daty FromSoftware zamierza przynajmniej oficjalnie zapowiedzieć dodatek i rozpocząć pełnoprawną kampanię marketingową. Byłoby to dobrym posunięciem, ponieważ gracze już od jakiegoś czasu narzekają na brak jakichkolwiek nowych informacji, co łatwo zobaczyć chociażby na forum Reddit. Najbardziej optymistycznym scenariuszem byłaby premiera DLC najpóźniej 31 marca przyszłego roku, ale raczej jest to mało prawdopodobne.

Przypomnijmy, że Elden Ring zadebiutowało 25 lutego 2022 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!