Kena: Bridge of Spirits otrzyma nową zawartość. Plany twórców na przyszłość

Maria Wawrzyniak
2021/09/27 09:00

Niezwykle ciepło przyjęta przygodowa gra akcji od studia Ember Lab może doczekać się dodatkowej zawartości.

Kilka dni temu redakcja serwisu IGN opublikowała (podajemy za serwisem Games Radar) na swoim oficjalnym kanale na YouTubie wywiad z deweloperem – współzałożycielem Mikiem Grierem – ze studia Ember Lab odpowiedzialnym za stworzenie gry Kena: Bridge of Spirits. Zapis znajdziecie poniżej.

Twórca ujawnił podczas rozmowy, że razem z zespołem cały czas zastanawiają się, w jaki sposób mogliby urozmaicić fantastyczny świat produkcji i co mogliby do niego dodać. Zaznaczył przy tym, iż najprawdopodobniej nowa zawartość będzie związana ze scenariuszami walki oraz innymi elementami bezpośrednio wiążącymi się z pojedynkami. W planach są również aktualizacje trybu fotograficznego; społeczność prosi o konkretne funkcje, które byłyby łatwe do wykonania.

GramTV przedstawia:

Swoją wypowiedź podsumował stwierdzeniem, które na pewno ucieszy fanów gry Kena: Bridge of SpiritsEmber Lab zamierza jeszcze przez jakiś czas wspierać tytuł. Przypomnijmy jeszcze, że produkcja zadebiutowała na komputerach osobistych jako tytuł ekskluzywny w sklepie Epic Games Store oraz na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Po więcej informacji na temat tej produckji zapraszamy serdecznie do naszej encyklopedii – szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!