Keanu Reeves zrezygnował z roli w swoim pierwszym serialu. Produkcja Martina Scorsese bez głównego aktora

Radosław Krajewski
2022/10/09 10:00
0
0

Diabeł w Białym Mieście stracił swoją gwiazdę.

Na początku bieżącego roku Keanu Reeves został obsadzony w głównej roli w serialu Diabeł w Białym Mieście, będącej ekranizacją popularnej powieści historycznej autorstwa Erika Larsona, wydanej pierwotnie w 2003 roku. Za projekt odpowiada Martin Scorsese i Leonardo DiCaprio, którzy od dawna chcieli doprowadzić do adaptacji tej książki. Ich plany zostały właśnie kolejny raz pokrzyżowane, gdyż Keanu Reeves zrezygnował z wystąpienia w produkcji. Dla aktora miał być to pierwszy serial w karierze.

Keanu Reeves zrezygnował z roli w swoim pierwszym serialu. Produkcja Martina Scorsese bez głównego aktora

Keanu Reeves – kolejne role

Oficjalne powody nie są znane, ale możemy się domyślać, że na przeszkodzie stanął konflikt w harmonogramie. Niedawno Warner Bros. Discovery ogłosiło, że powstanie Constantine 2, w którym ponownie zobaczymy popularnego aktora w tytułowej roli. Reeves zajęły jest również ekranizacją BRZRKR na podstawie własnego komiksu oraz piątą częścią Johna Wicka.

GramTV przedstawia:

Akcja Diabła w Białym Mieście przenosi nas do Chicago, 1893 roku. Bohaterami powieści jest dwóch mężczyzn, których nieoczekiwanie losy połączy Kolumbijska Wystawa Światowa. Daniel Hudson Burnham to jeden z najlepszych architektów, który zaprojektował najsłynniejsze budynki w USA. Jest również dyrektorem ogromnej wystawy. Drugim z mężczyzn jest Henry H. Holmes, młody lekarz, który zostaje zarządcą hotelu. W budynku dochodzi do makabrycznych morderstw popełnionych przez Holmesa.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!