Kazali mu przestać, ale Hans Zimmer „zamknął się w studiu” i już pisze muzykę do trzeciej części Diuny

Krzysztof Żołyński
2024/03/02 14:30
1
1

Legendarny kompozytor nie czeka na wyniki finansowe drugiej odsłony Diuny i już zaczął pisać muzykę do kolejnego filmu.

Z ocen widzów, którzy już obejrzeli Diunę: Część druga jasno wynika, że film to ogromny sukces. W naszej recenzji przyznaliśmy mu 10 punktów, a więc maksymalną możliwą ilość, co nie zdarza się często. Wielu innych krytyków również hojnie oceniało widowisko Villeneuve’a i ciepło wyrażało się o jego powrocie do Arrakis.

Kazali mu przestać, ale Hans Zimmer „zamknął się w studiu” i już pisze muzykę do trzeciej części Diuny

Jednak entuzjazm recenzentów nie wystarczy. Teraz widzowie muszą zagłosować swoimi portfelami i kupując bilety udowodnić wytwórni, że powinna powstać trzecia część tego epickiego widowiska. Jeśli pieniądze na koncie będą się zgadzały, jest wielka szansa, że powstanie ekranizacja Mesjasza Diuny.

Hans Zimmer już pisze muzykę do trzeciej części Diuny

Jedną z osób, która postanowiła nie czekać na publikację wyników finansowych jest Hans Zimmer i jak powiedział Variety, już zaczął pisać muzykę do trzeciej części filmu.

Denis przychodzi drugiego dnia zdjęć, bez słowa kładzie na moim biurku Mesjasza Diuny i wiem, dokąd zmierzamy, i wiem, że jeszcze nie skończyliśmy.

GramTV przedstawia:

Kompozytor wielokrotnie podkreślał, że powieść Franka Herberta z 1965 roku wywarła ogromny wpływ na niego w młodości i uwielbia ją do dzisiaj. Nigdy nie oglądał adaptacji filmowej Davida Lyncha z 1984 roku, a raczej „zrobił ten film we własnej głowie”.

Komentarze
1
danglan
Gramowicz
03/03/2024 10:08

Nie można się dziwić,  tak pełną sale kinową ostatnio widziałem na Jokerze.