Kapitan Ameryka i Czarna Pantera bohaterami nowej gry od producentki Uncharted?

Mikołaj Ciesielski
2022/09/09 08:30
0
0

Do sieci trafiły interesujące doniesienia na temat produkcji na licencji Marvela, za którą odpowiada Amy Hennig oraz studio Skydance New Media.

Kapitan Ameryka i Czarna Pantera bohaterami nowej gry od producentki Uncharted?

W październiku ubiegłego roku Marvel ogłosił nawiązanie współpracy ze studiem Skydance New Media, na którego stoi Amy Hennig, pracująca w przeszłości m.in. nad takimi tytułami jak seria Uncharted, Legacy of Kain: Defiance czy Battlefield Hardline. Zespół pracuje nad „oryginalną przygodową grą akcji”. Niestety twórcy wciąż nie podzielili się żadnymi szczegółami dotyczącymi projektu. Tymczasem do sieci trafiły interesujące – i całkiem prawdopodobne – doniesienia na temat wspomnianej produkcji.

Gra na licencji Marvela od producentki Uncharted przeniesie nas w czasy II Wojny Światowej?

Według informacji przekazanych przez profil MCU Status na portalu społecznościowym Twitter głównymi bohaterami nadchodzącej gry na licencji Marvela od producentki Uncharted mają być rzekomo Kapitan Ameryka oraz Czarna Pantera. Co ciekawe, akcja produkcji ma rozgrywać się w czasach II Wojny Światowej, a herosi będą musieli stawić czoła siłom Hydry.

Oczywiście powyższe doniesienia nie doczekały się komentarza ze strony twórców. Informacje zostały jednak potwierdzone przez redakcję Eurogamera, która podkreśla, że nie będziemy musieli długo czekać na ich weryfikację. Nowa gra na licencji Marvela od producentki Uncharted ma bowiem pojawić się na dzisiejszym pokazie Disney & Marvel Games Showcase, gdzie twórcy podzielą się pierwszymi szczegółami na temat produkcji. Wydarzenie rozpocznie się o 22:00 czasu polskiego.

Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja studia Skydance New Media owianą jest tajemnicą. Wiadomo jedynie, że nadchodzący projekt zespołu, na którego czele stoi Amy Hennig, ma być przygodową grą akcji ze słynnymi bohaterami Marvela z „całkowicie oryginalną fabułę”.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!