Joker i Harley Quinn na pierwszym wspólnym zdjęciu. Lady Gaga tańczy na słynnych schodach

Radosław Krajewski
2023/04/03 10:45
1
0

Kolejna porcja zdjęć z planu drugiej części Jokera.

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu Joker: Folie à Deux. Jeszcze w marcu mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć, jak Lady Gaga prezentuje się w pełnej charakteryzacji i kostiumie Harley Quinn. Okazuje się, że bohaterka zmieni swój wygląd po bliższym poznaniu z Arthurem Fleckiem, granym przez Joaquina Phoenixa. Ujawniają to najnowsze zdjęcia i nagrania, które możecie zobaczyć poniżej.

Joker i Harley Quinn  na pierwszym wspólnym zdjęciu. Lady Gaga tańczy na słynnych schodach

Joker: Folie à Deux – nowe zdjęcia z planu filmu

W Jokerze 2 powrócą słynne schody znajdujące się na Bronxie. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że Harley Quinn będzie je niejednokrotnie przemierzać. Nie zabraknie również sceny tanecznej, choć nie wiadomo, czy będzie ona podobna do tej z pierwszej części filmu. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć obu bohaterów razem na ich pierwszym wspólnym zdjęciu z planu. Prace nad Joker: Folie à Deux potrwają jeszcze kilka tygodni, więc w najbliższym czasie powinniśmy zobaczyć kolejne materiały z produkcji filmu.

Reżyserem jest Todd Phillips, twórca poprzedniego Jokera. W obsadzie znaleźli się: Joaquin Phoenix, Lady Gaga, Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Jacob Lofland i Catherine Keener.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że premiera Joker: Folie à Deux odbędzie się 4 października 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Sylwiax13
Gramowicz
04/04/2023 23:13

Uwielbiam Jokera i uwielbiam Lady Gage, ale czuję że Joker 2 to będzie totalny niewypał