Joker 2 na kolejnym zdjęciu z planu. Zobaczcie Lady Gagę w roli Harley Quinn

Mikołaj Ciesielski
2023/02/15 08:45

Todd Phillips opublikował ujęcie prezentujące dwójkę głównych bohaterów.

Joker 2 na kolejnym zdjęciu z planu. Zobaczcie Lady Gagę w roli Harley Quinn

Prace nad drugą częścią Jokera, która będzie nosić tytuł Joker: Folie à Deux, trwają już od kilku tygodni. Według najnowszych doniesień warunki panujące na planie nie należą jednak do najprzyjemniejszych. Tymczasem Todd Phillips postanowił umilić fanom oczekiwanie na wspomnianą produkcję. Reżyser filmu opublikował bowiem zdjęcie, które po raz pierwszy pokazuje Lady Gagę w roli Harley Quinn.

Lady Gaga i Joaquin Phoenix na nowym zdjęciu z planu filmu Joker 2

Phillips podzielił się kolejnym ujęciem z planu filmu Joker: Folie à Deux na swoim profilu na Instagramie, życząc jednocześnie swoim obserwującym szczęśliwych Walentynek. Na opublikowanym przez reżysera zdjęciu widoczna jest nie tylko wspomniana Lady Gaga, ale także Joaquin Phoenix, który powraca w roli Jokera. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Należy pamiętać, że nie jest to pierwsze zdjęcie z filmu Joker: Folie à Deux. Już w grudniu do sieci trafiło bowiem ujęcie, na którym mieliśmy okazję zobaczyć Joaquina Phoeniksa. Wówczas reżyser poinformował również o rozpoczęciu prac na planie.

Na koniec przypomnijmy, że w drugiej części Jokera wystąpią nie tylko Joaquin Phoenix i Lady Gaga, ale także m.in. Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Jacob Lofland czy też Catherine Keener. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami premiera filmu Joker: Folie à Deux ma odbyć się 4 października 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!