Joker 2 z dokładną datą premiery. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość

Mikołaj Ciesielski
2022/08/04 09:15

Wiemy, kiedy zobaczymy kontynuację historii Arthura Flecka.

Już w lutym informowaliśmy, że trwają prace nad scenariuszem do drugiej części filmu Joker. Na początku czerwca reżyser Todd Phillips zdradził natomiast intrygujący tytuł produkcji, a nieco później w sieci pojawiły się doniesienia, które sugerowały, że wyczekiwana kontynuacja historii Arthura Flecka ma być musicalem. Tymczasem poznaliśmy dokładną datę premiery Jokera 2. Jak można się było spodziewać, fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Joker 2 – kiedy premiera?

Jak informuje redakcja Deadline, premiera filmu Joker 2 ma odbyć się 4 października 2024 roku. Niestety nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat fabuły. Wiadomo natomiast, że w nadchodzącej kontynuacji zobaczymy Harley Quinn. Reżyser chce, by we wspomnianą postać wcieliła się Lady Gaga, ale występ gwiazdy we wspomnianej produkcji wciąż nie został potwierdzony.

Jak wspomnieliśmy wyżej, reżyserem filmu Joker: Folie à Deux – bo taki właśnie tytuł ma nosić kontynuacja historii Arthura Flecka – jest Todd Philips, który wspólnie ze Scottem Silverem odpowiada również za scenariusz. Według najnowszych informacji zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się już w grudniu bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!