Johnny Depp nie chce płacić Amber Heard. Aktor odwołuje się od wyroku sądu

Radosław Krajewski
2022/11/05 13:00
1
0

Telenowela trwa.

Po kilku latach sądowej batalii Johnny Depp ostatecznie wygrał z Amber Heard na początku czerwca bieżącego roku. Ława przysięgłych przyznała aktorowi rację w sporze o zniesławienie i Heard musi zapłacić swojemu byłemu mężowi ponad 8 milionów dolarów. Miesiąc później gwiazda Aquamana odwołała się w sądzie, chcąc unieważnić wyrok. Teraz z ofensywą ruszył Depp, który w wyniku zniesławienia Heard przez byłego prawnika, miał zapłacić byłej żonie 2 miliony dolarów. Aktor nie chce ponosić żadnych kosztów tej sprawy i w miniony piątek złożył odwołanie, które ma uchylić korzystny dla jego aktorki wyrok.

Johnny Depp nie chce płacić Amber Heard. Aktor odwołuje się od wyroku sądu

Johnny Depp złożył odwołanie do sądu

Ten sąd powinien cofnąć wyrok w sprawie powództwa pani Heard w odniesieniu do oświadczenia Waldmana z 27 kwietnia, ale poza tym powinien potwierdzić wyrok na korzyść pana Deppa – stwierdził aktor w swoim odwołaniu złożonym w sądzie w Wirginii.

Amber Heard twierdziła, że Depp był „współodpowiedzialny” za trzy potępiające i zniesławiające wypowiedzi, które jego bliski przyjaciel i były prawnik Adam Waldman wygłosił brytyjskiemu tabloidowi The Daily Mail, nazywając zarzuty Heard dotyczące przemocy i nadużycia Deppa, jako „fałszerstwo” i „oszustwo”.

GramTV przedstawia:

W ostatnich miesiącach po wygranym procesie Johnny Depp zajmował się wyłącznie aktorstwem. Gwiazda Piratów z Karaibów spędziła kilka ostatnich tygodni na planie nowego filmu zatytułowanego Jeanne du Barry, w którym wciela się w króla Ludwika XV. Niedawno do sieci trafiło nowe zdjęcie, prezentującego Deppa w swojej roli.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
05/11/2022 14:40

Normalnie by pewnie mógł to załatwić ze swoim prawnikiem bo to dokładniej mówiąc prawnik coś palnął za co sąd kazał zapłacić.

Tyle że on teraz spotyka się z tą prawniczką więc pewnie dlatego woli to załatwić w ten sposób.

Ja tam nie widzę problemu. Uwalić 2m z kary Heart i będzie miała do zapłacenia "tylko" 6 milionów XD