John Wick otrzyma grę AAA? Propozycji nie brakuje, a wytwórnia widzi potencjał

Mikołaj Ciesielski
2022/11/06 14:00

Wygląda jednak na to, że ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta.

John Wick otrzyma grę AAA? Propozycji nie brakuje, a wytwórnia widzi potencjał

Już w marcu przyszłego roku w kinach zadebiutuje John Wick 4, który – zgodnie z informacjami przekazanymi przez reżysera – ma być najdłuższym filmem z serii. Tymczasem okazuje się, że wytwórnia Lionsgate zamierza dalej rozwijać wspomnianą markę, a jednym z kolejnych projektów może być wysokobudżetowa gra wideo, co z pewnością ucieszyłoby wszystkich fanów cyklu oraz miłośników elektronicznej rozrywki.

Lionsgate wierzy, że John Wick może doczekać się „dużej gry AAA”

Jon Feltheimer – dyrektor generalny Lionsgate – podczas ostatniego spotkania z akcjonariuszami (dzięki VGC), poruszył wspomniany temat i przyznał, że wytwórnia wierzy, że John Wick może otrzymać „dużą grę AAA”.

Nie chcę tutaj wyprzedzać faktów, ale wierzymy, że John Wick może otrzymać dużą grę AAA. Pojawiają się propozycje. Z pewnością jesteśmy zainteresowani ruszeniem do przodu w tej kwestii, ale w tej chwili nie chcę mówić o tym nic więcej – powiedział Feltheimer.

GramTV przedstawia:

W kontekście propozycji dyrektor generalny Lionsgate użył słowa „fielding”, które może wskazywać, że wytwórnia nie tylko otrzymuje propozycje z zewnątrz, ale sama pyta o możliwość stworzenia wysokobudżetowej gry z serii John Wick. Z pewnością na pierwsze konkrety w tej kwestii przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Na koniec warto przypomnieć, że John Wick doczekał się już dwóch gier wideo. W 2014 roku na rynku zadebiutowało John Wick Chronicles, czyli produkcja bazująca na pierwszej odsłonie serii, która została stworzona z myślą o goglach VR. W 2019 roku pojawiło się natomiast John Wick Hex – gra strategiczna, w której gracze mieli okazję odtworzyć strzelaniny z filmowej serii.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!