Jerzy Dudek w FIFA 22 – zobaczcie kartę i statystyki polskiego bramkarza

Mikołaj Ciesielski
2021/09/03 12:50
0
0

Legenda Liverpoolu i reprezentacji Polski dostępna będzie w sieciowym trybie Ultimate Team.

Jerzy Dudek w FIFA 22 – zobaczcie kartę i statystyki polskiego bramkarza

Kilka tygodniu temu doczekaliśmy się oficjalnej prezentacji gry FIFA 22. EA Sports ujawniło wówczas również, że w tegorocznej odsłonie serii w trybie Ultimate Team oprócz dobrze znanych Ikon pojawią się także Bohaterowie FUT, a jednym z nich będzie Jerzy Dudek – legenda Liverpoolu i reprezentacji Polski. Niestety deweloperzy nie ujawnili wówczas statystyk polskiego bramkarza. Na szczęście twórcy postanowili nie trzymać nas dłużej w niepewności i wczoraj oficjalnie zaprezentowali kartę oraz ujawnili ocenę ogólną „ludzkiej ściany”, która wynosi 86. Grafikę, na której widnieją statystyki Jerzego Dudka w FIFA 22, znajdziecie na dole wiadomości.

Emocje ożywają na nowo, kiedy wspominamy legendarny mecz w Stambule. To właśnie wtedy Jerzy Dudek, broniący bramki drużyny F.C. Liverpool w finale Ligii Mistrzów, na zawsze zapisał się w na kartach historii futbolu. Za ten występ i niezapomniany „Dudek dance” polski golkiper został wyróżniony przez EA SPORTS wyjątkową kartą Bohatera FUT w nadchodzącej grze FIFA 22 Ultimate Team – czytamy w informacji prasowej.

GramTV przedstawia:

Warto wspomnieć, że Bohaterowie FUT to nowy rodzaj kart, który pojawi się w FIFA 22 Ultimate Team. Odzwierciedlają one niezwykłe wyczyny z piłkarskich boisk i charakteryzują się specjalnym zgraniem ligowym, powiązanym z najbardziej pamiętnym wyczynem w karierze bohaterów, oraz zapewniają zielone połączenie klubowe z dowolnym piłkarzem z tej samej ligi (poza połączeniem z uwagi na narodowość).

Na koniec przypomnijmy, że FIFA 22 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 1 października. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC pod tym adresem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!