Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Jeremy Renner opuścił szpital. Filmowy Hawkeye potwierdził dobrą wiadomość

Mikołaj Ciesielski
2023/01/18 14:15

Aktora znanego z filmów Marvela czeka jednak długa rekonwalescencja.

Jeremy Renner opuścił szpital. Filmowy Hawkeye potwierdził dobrą wiadomość

Na początku miesiąca Jeremy Renner – którego większość widzów kojarzy z roli Hawkeye’a w produkcjach Marvela – uległ poważnemu wypadkowi. Aktor został przygnieciony przez pług śnieżny podczas odśnieżania posesji, w wyniku czego doznał tępego urazu klatki piersiowej i licznych urazów ortopedycznych. Dzień po zdarzeniu Renner przeszedł operację, a obecnie – jak się okazuje – wraca do zdrowia w domowym zaciszu.

Jeremy Renner wyszedł ze szpitala i dochodzi do siebie w domu z rodziną

O wyjściu ze szpitala i powrocie do domu poinformował sam aktor. Jeremy Renner skomentował bowiem za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter premierę drugiego sezonu serialu „Mayor of Kingstown”, w którym gra główną rolę. W udostępnionym przez siebie wpisie filmowy Hawkeye ujawnił, że mimo pewnych problemów zdrowotnych udało mu się obejrzeć pierwszy odcinek wspomnianej produkcji wraz z bliskimi.

Pomimo mgły mózgowej związanej z powrotem do zdrowia byłem bardzo podekscytowany możliwością obejrzenia pierwszego odcinka drugiego sezonu sezon z rodziną w domu – napisał aktor na Twitterze.

Jeremy Renner z pewnością nie myśli jeszcze o powrocie na plan filmowy. Po tak poważnym wypadku i odniesionych urazach aktora z pewnością czeka długa rekonwalescencja. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za filmowego Hawkeye’a i życzyć mu szybkiego powrotu do pełni sił.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!