Jeden z Avengersów powróci we własnym serialu. Podano termin premiery na Disney+

Radosław Krajewski
2024/05/23 10:20
0
0

Tej postaci od dawna nie widzieliśmy w MCU.

Od momentu zakończenia WandaVision pojawiały się plotki, że Marvel szykuje serial o Visionie. Produkcja roboczo nazwana Vision Quest została oficjalnie zapowiedziana jeszcze w październiku 2022 roku. Pierwotnie za projekt miał odpowiadać Jac Schaefer, który niedługo później zaangażował się w inny spin-off, czyli Agathę All Along z Kathryn Hahn, której premierę zaplanowano na wrzesień tego roku. Teraz serwis Variety potwierdził, że serial o Visionie nadal znajduje się w produkcji i zyskał nowego showrunnera, a nawet termin premiery na Disney+.

Jeden z Avengersów powróci we własnym serialu. Podano termin premiery na Disney+

Vision – spin-off WandaVision wciąż znajduje się w produkcji

Twórca niezatytułowanego jeszcze serialu o Visionie będzie Terry Matalas, producent wykonawczy Star Trek: Picard. Pracował również jako scenarzystka nad serialami 12 małp i MacGyver z 2016 roku. W głównego bohatera ponownie wcieli się Paul Bettany, który nie miał okazji zagrać Visiona od czasu WandaVision z 2021 roku.

Przypomnijmy, że Vision zginął z rąk Thanosa w Avengers: Wojna bez granic. W WandaVision został odbudowany jako biały android bez wspomnień z poprzedniego życia. Wanda Maximoff przywróciła mu wspomnienia, a następnie pozwoliła odejść. Akcja nowego serialu będzie rozgrywać się po tych wydarzeniach, gdzie White Vision będzie odkrywał swój nowy cel w życiu.

GramTV przedstawia:

Dokładnie rok temu ogłoszono, że scenarzystką serialu została Eileen Shim. Obecnie nie wiadomo, czy nadal jest zaangażowana w ten projekt. Marvel nie ujawnił żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących obsady i ekipy produkcyjnej.

Prace na planie Vision mogą rozpocząć się jeszcze w tym roku. Marvel zamierza wypuścić serial już w 2026 roku na Disney+.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!