Jason Statham zostaje pszczelarzem, ale i tak zrobi solidną zadymę. Zobaczcie zwiastun The Beekeeper

Krzysztof Żołyński
2023/10/05 11:30
0
0

Prosta matematyka – kiedy zsumujemy Jasona Stathama i Davida Ayera, reżysera Legionu samobójców, to musi wyjść coś szalonego. I taki będzie The Beekeeper.

MGM zaprezentowało pierwszy zwiastun filmu The Beekeeper. Pierwsze informacje o tym widowisku pojawiły się pod koniec 2021 roku, ale w końcu doczekał się realizacji. Jason Statham zagra pszczelarza, który wkracza na niewiarygodną ścieżkę zemsty.

Jason Statham zostaje pszczelarzem, ale i tak zrobi solidną zadymę. Zobaczcie zwiastun The Beekeeper

Film wyreżyserował David Ayer, znany z Legionu samobójców i nietrudno zrozumieć, dlaczego MGM zdecydowało się zrealizować jego pomysł. Film, podobnie jak Taken czy John Wick to kolejne szalone widowisko kina akcji, którego po prostu nie można zignorować.

Pszczelarstwo Stathama będzie tylko przykrywką, ponieważ w rzeczywistości jest on pracownikiem tajnej organizacji, a jego celem jest obrona słabszych. Możemy być pewni, że film będzie pełen bardzo dynamicznych scen walki, wybuchów i adrenaliny, do jakiej zdążył przyzwyczaić Jason Statham. Ten akcyjniak będzie wspaniałym rozpoczęciem nowego roku, bo jego premierę zapowiedziano na styczeń.

W obsadzie znaleźli się także Emmy Raver-Lampman, Josh Hutcherson, Bobby Naderi, Minnie Driver, Phylicia Rashad i Jeremy Irons.

GramTV przedstawia:

The Beekeeper trafi do kin 12 stycznia 2024 roku. Jeszcze nie wiadomo, kiedy odbędzie się polska premiera.

Jason Statham w zwiastunie The Beekeeper

Plakat z filmu The Beekeeper

Jason Statham w zwiastunie The Beekeeper, Jason Statham zostaje pszczelarzem, ale i tak zrobi solidną zadymę. Zobaczcie zwiastun The Beekeeper

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!