James Wan zapowiada powrót do horrorów. Reżyser Aquamana 2 poczuł „zew filmów grozy i chęć powrotu do korzeni”

Krzysztof Żołyński
2023/12/11 16:10
0
0

James Wan chce wrócić do swoich korzeni. Reżyser, który wyrobił sobie nazwisko kręcąc horrory, stwierdził, że jego następnym widowiskiem będzie z pewnością jakiś film z dreszczykiem.

James Wan to bez wątpienia bardzo interesujący filmowiec. Przez dwa dziesięciolecia, kiedy obecny jest na rynku, udowodnił, że znakomicie czuje się zarówno w ogromnych, wysokobudżetowych produkcjach, jak choćby jego ostatnie dzieło Aquaman 2, jak również w dużo bardziej kameralnych filmach. Teraz marzy mu się powrót do horrorów, które jak sam stwierdził, są najbliższe jego sercu.

James Wan zapowiada powrót do horrorów.  Reżyser Aquamana 2 poczuł „zew filmów grozy i chęć powrotu do korzeni”

Wan zasłynął w Hollywood jako współtwórca serii Piła, ale wielką sławę zdobył dzięki takim filmom jak Naznaczeni i Obecność. Krytycy zgodnie okrzyknęli go człowiekiem, który nadał horrorom zupełnie nową jakość i sprawił, że tym kinem zaczęły się interesować miliony widzów. Później zmienił kierunek i poza dwoma częściami Aquamana wyreżyserował jeszcze siódmą część Szybkich i wściekłych, który to dla wielu fanów, jest najlepszą odsłoną serii.

James Wan wraca do horrorów

Teraz wyznaje, że chciałby odpocząć od superprodukcji z ogromnymi budżetami i powróci do swojej największej miłości, którą są horrory. Fani początkowego etapu jego kariery, mogą się więc spodziewać, że wkrótce zabierze się za jakiś nowy temat i zechce postraszyć widownię.

GramTV przedstawia:

Australijski filmowiec nie zdradził czy będzie to powrót do któregoś ze starszych filmów, czy też zafunduje widzom coś zupełnie świeżego. W każdym razie warto poczekać na dalsze informacje na temat jego poczynań.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!