James Gunn: dla mnie to Margot Robbie wciąż jest Harley Quinn. Szef DC komentuje pogłoski o rezygnacji aktorki

Krzysztof Żołyński
2024/01/06 17:00
0
0

James Gunn skomentował słowa Margot Robbie i jasno określił jej przyszłość w DC.

Margot Robbie od 10 lat jest Harley Quinn. Aktorka doskonale odnalazła się w tej szalonej roli i wielu fanów zapewne z przykrością czytało jej wyznanie, że chętnie odda tę postać kolejnej aktorce. Okazuje się, że także James Gunn podziela ich zdanie, ponieważ zasugerował, że ta rola nadal należy do niej.

James Gunn: dla mnie to Margot Robbie wciąż jest Harley Quinn. Szef DC komentuje pogłoski o rezygnacji aktorki

Wyraźnie widać także, że zarówno Gunnowi jak i wytwórni Warner Bros. zależy na dalszej współpracy z tą utalentowaną i ostatnio niezwykle popularną aktorką. Widać to wyraźnie po dużej otwartości w sprawie jej pozostania w DCU, gdzie nie ma sprzeciwu, że jeśli nie w Harley Quinn, to mogłaby zagrać inną rolę.

James Gunn chciałby, żeby to Margot Robbie wciąż grała Harley Quinn

Od dawna nie rozmawiałem z Margot o Harley, ale bardzo chciałbym z nią ponownie. W tej chwili nie ma planów, aby ktokolwiek inny zagrał tę rolę. Poza wyjątkiem filmu Joker, Todda Phillipsa i serialu animowanego.

GramTV przedstawia:

Warto w tym miejscu przypomnieć, że zarówno Joker, jak i wspomniany serial animowany są niezależne od uniwersum filmowego, które Gunn dopiero tworzy. Można powiedzieć, że w zrestartowanym DCU nie ma jeszcze określonej Harley, co bardzo ułatwia Margot Robbie powrót do tej kultowej roli. Z drugiej strony wypowiedzi aktorki w grzeczny sposób sugerują, że może już mieć dosyć tej postaci, dlatego bez żalu się z nią rozstanie i zajmie czymś innym.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!