Jaki był oryginalny pomysł na Deadpoola 3? Bohater miał uratować święta

Radosław Krajewski
2024/03/12 17:00
0
0

Zanim Disney kupił Foxa, studio planowało trzecią część przygód Pyskatego Najemnika.

Przed przejęciem 20th Century Fox przez Disneya studio planowało stworzyć trzeci film o Deadpoolu. Oryginalny pomysł był zupełnie inny niż film Disneya, który już w okresie wakacyjnym trafi do kin. Aktor Karan Soni, który wciela się w Dopindera, ujawnił kilka intrygujących szczegółów o Deadpoolu 3.

Jaki był oryginalny pomysł na Deadpoola 3? Bohater miał uratować święta

Deadpool 3 – oryginalny pomysł na film Foxa

Aktor przyznał, że nie zna dokładnych szczegółów fabuły Deadpool & Wolverine, ale wiele słyszał o oryginalnym pomyśle. Swoimi informacjami podzielił się ze scenarzystą Roshanem Sethim, choć dodał, że nie powinien był tego robić. Soni przyznał, że w Deadpoolu 3 również miał pojawić się Hugh Jackman jako Wolverine.

Twórcy filmu tym razem chcieli trochę zmienić klimat i Deadpool wraz Wolverinem mieli udać się na Biegun Północny, aby uratować Boże Narodzenie.

Część z nich pojawiło się już w Internecie, więc mogę to zrobić. Pierwotnie miał to być film drogi, w którym Deadpool próbuje uratować Boże Narodzenie, więc wszyscy wybieramy się na Biegun Północny.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, twórca Nocy w muzeum, Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni, Jennifer Garner, Shioli Kutsuna, Rob Delaney i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool & Wolverine zadebiutuje w kinach już 26 lipca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!