Jak gry PlayStation Studios sprzedają się na Steam? Ujawniono konkretne dane

Mikołaj Ciesielski
2023/12/20 07:30
0
0

Sprawdźcie, która gra Sony cieszy się największym zainteresowaniem na platformie Valve.

W wyniku kradzieży danych Insomniac Games w sieci pojawił się m.in. gameplay oraz termin premiery Marvel’s Wolverine. Okazuje się jednak, że opublikowane przez hakerów dane dotyczą nie tylko samego studia. Udostępnione dokumenty ujawniają bowiem również liczbę sprzedanych egzemplarzy gier PlayStation Studios na Steam. Możemy więc sprawdzić, która produkcja Sony cieszy się największym zainteresowaniem wśród użytkowników platformy Valve.

Jak gry PlayStation Studios sprzedają się na Steam? Ujawniono konkretne dane

Horizon Zero Dawn to najlepiej sprzedająca się gra PlayStation Studios na Steam

Okazuje się, że najlepiej sprzedającą się grą PlayStation Studios na Steam pozostaje Horizon Zero Dawn: Complete Edition, które do lutego 2023 roku osiągnęło sprzedaż na poziomie 3,3 mln egzemplarzy. Na drugim miejscu znajduje się natomiast God of War z wynikiem 2,5 mln sprzedanych sztuk. Podium zamyka z kolei Days Gone, po które sięgnęło 1,7 mln użytkowników platformy Valve.

Warto dodać, że Marvel’s Spider-Man Remastered w pół roku osiągnął na Steam sprzedaż na poziomie 1,3 mln egzemplarzy. Niewykluczone więc, że produkcja studia Insomniac Games w ostatnich miesiącach poprawiła wspomniany wynik i wskoczyła na podium kosztem Days Gone od Bend Studio.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że na początku 2024 roku na komputerach osobistych ma zadebiutować Horizon Forbidden West: Complete Edition, które obecnie dostępne jest wyłącznie na PlayStation 5. Kompletne wydanie przygód Aloy zawiera zarówno podstawową wersję Horizon Forbidden West, jak i wydany w kwietniu bieżącego roku dodatek Burning Shores.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!