Jagged Alliance 3 z rozbudowanymi narzędziami moderskimi. Nowa aktualizacja już dostępna

Patrycja Pietrowska
2024/02/12 08:45
0
0

Nowa zawartość dla fanów wysoko ocenianej strategii.

Jagged Alliance 3 to wysoko oceniania strategia turowa, która trafiła na rynek w ubiegłym roku. Niedawno twórcy z Haemimont Games podzielili się informacjami związanymi z najnowszą aktualizacją, która już pojawiła się w grze. Łatka o nazwie “Larry” wprowadza nową zawartość w postaci między innymi rozbudowanych narzędzi dla moderów, a także nowych zasad gry.

Jagged Alliance 3 z rozbudowanymi narzędziami moderskimi. Nowa aktualizacja już dostępna

Aktualizacja 1.5 trafiła już do Jagged Alliance 3

Miłośnicy Jagged Alliance 3 mogą mieć powody do zadowolenia. Do tytułu trafiła już bowiem aktualizacja o numerze 1.5, która wprowadza nową zawartość oraz poprawki niektórych błędów. Wśród nowości znajdują się rozbudowane narzędzia do modowania umożliwiające tworzenie kampanii, zadań czy edytowanie map. Ponadto dodanych zostało 10 opcjonalnych zasad gry, które oferują nowe wyzwania i możliwości.

Wśród wspomnianych zasad twórcy wyróżniają “Liczbę ofiar”, która po włączeniu zapewni większą grupę wrogów dla naszych najemników. Uwagę zwrócono także na “Niedobór amunicji”, jak również “Trudne lekcje”, które urozmaicą rozgrywkę. Jednak nie wszystkie zasady będą nam utrudniać zabawę – “Legendarne oferty A.I.M” zmniejszają początkowe pensje elitarnych i legendarnych najemników.

GramTV przedstawia:

Na zakończenie przypominamy, że Jagged Alliance 3 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Zainteresowanych naszą opinią na temat produkcji zachęcamy również do lektury: Recenzja Jagged Alliance 3 – z szacunkiem dla tradycji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!