Industria 2 na rozgrywce. Tak wygląda sequel FPS-a inspirowanego Half-Life 2

Mikołaj Ciesielski
2024/06/21 13:30
0
0

Premiera już w przyszłym roku.

W trakcie marcowego Future Games Show Spring Showcase 2024 doczekaliśmy się zapowiedzi Industria 2, czyli kontynuacji FPS-a inspirowanego Half-Life 2. Prace nad wspomnianą produkcją cały czas trwają, a deweloperzy ze studia Bleakkmill postanowili przypomnieć o sobie graczom. Na wczorajszym Games Baked in Germany Showcase zaprezentowano bowiem 2-minutowy gameplay z gry Industria 2.

Industria 2
Industria 2

Twórcy Industria 2 prezentują krótki gameplay ze swojej gry

Udostępniony przez twórców Industria 2 gameplay rozgrywa się w starej kopalni, w której znajduje się nie tylko główna bohaterka, ale także grupa przeciwników. Protagonistka początkowo przekrada się z plecami wrogów, by zająć lepszą pozycję, a następnie wykorzystuje fakt, że w kopalni grasują niebezpieczne stworzenie. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się dość interesująco i klimatycznie.

Zgodnie z zapowiedziami Industria 2 będzie pełnoprawną kontynuacją gry Industria. Akcja nadchodzącego sequela będzie jednak rozgrywać się wiele lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Główna bohaterka utknęła w równoległym wymiarze z dala od domu. Celem protagonistki będzie natomiast skonstruowanie maszyny, która pozwoli jej wrócić do swojego wymiaru, czyli Berlina Wschodniego z 1989 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Industria 2 zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Gra ma zadebiutować na rynku w 2025 roku, ale dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Tymczasem rzućcie okiem na udostępnione przez deweloperów ze studia Bleakkmill fragmenty rozgrywki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!