House Flipper 2 na nowym zwiastunie. Tryb sandbox wygląda jak The Sims w FPP

Mikołaj Ciesielski
2023/10/13 09:00
0
0

Nowa produkcja Frozen District zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Pod koniec sierpnia poznaliśmy dokładną datę premiery House Flipper 2, czyli kontynuacji wydanego w 2018 roku symulatora budowlańca. Deweloperzy z Frozen District najwyraźniej postanowili przypomnieć graczom o swojej produkcji. Do sieci trafił bowiem nowy zwiastun wspomnianego tytułu. Najnowszy materiał promocyjny skupia się na prezentacji trybu sandbox, którymi miejscami wygląda niczym The Sims w FPP.

House Flipper 2 na nowym zwiastunie. Tryb sandbox wygląda jak The Sims w FPP

House Flipper 2 z prezentacją trybu sandbox. Coś dla fanów budowania i urządzania

Zgodnie z zapowiedziami tryb sandbox w House Flipper 2 pozwoli graczom stawiać domy od fundamentów aż po sam dach. Udostępniony przez Frozen District zwiastun pozwala natomiast sprawdzić, jak wspomniany wariant rozgrywki prezentuje się w akcji. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę nieźle i ma szansę wciągnąć miłośników budowania i urządzania na długie godziny.

Uwolnij swoją kreatywność w trybie sandboxowym. Odtworzysz w nim zarówno rzeczywiste budynki, jak i te, które dopiero powstają w twojej wyobraźni. Pamiętaj – budowanie od podstaw nie należy do najprostszych zadań. Jednak czym jest odrobina wysiłku, gdy możesz stworzyć dom swoich marzeń? – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że House Flipper 2 zmierza wyłącznie na komputery osobiste, a gra ma zadebiutować na rynku 14 grudnia 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami w nadchodzącej produkcji studia Frozen District wprowadzone zostaną zupełnie nowe mechaniki, a te znane z pierwszej części zostaną odpowiednio odświeżone.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!