Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged na rozgrywce. Milestone prezentuje nowości

Mikołaj Ciesielski
2023/06/28 07:55
0
0

Gameplay trailer pokazuje m.in. nowe pojazdy i trasy, a także specjalne manewry.

Z końcem maja doczekaliśmy się zapowiedzi Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged, czyli kolejnej zręcznościową gry wyścigowej na licencji Hot Wheels stanowiącej kontynuację wydanego w 2021 roku Hot Wheels Unleashed. Wówczas otrzymaliśmy pierwsze szczegóły i datę premiery, ale nie mieliśmy okazji zobaczyć gry w akcji. Wczoraj natomiast studio Milestone zaprezentowało pierwszy gameplay trailer wspomnianej produkcji.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged na rozgrywce. Milestone prezentuje nowości

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged z prezentacją rozgrywki. Zobaczcie pierwszy gameplay trailer

Opublikowany przez deweloperów zwiastun pozwala przyjrzeć się nowościom, które zostaną wprowadzone w Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged. Zgodnie z zapowiedziami dostępne w grze pojazdy będą posiadać określony styl jazdy. Nowy system określi ich kategorię, którą dodatkowo będzie można ulepszać za pomocą specjalnego drzewka umiejętności, by polepszyć ich osiągi i zyskać przewagę na torze.

W zwiastunie nie zabrakło również miejsca na prezentację kilku nowych pojazdów, a także tras, na których przyjdzie nam się ścigać w Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged. Deweloperzy pokazali również, jak w akcji prezentują się nowe manewry, czyli boczny doskok, a także pojedynczy oraz podwójny skok. Wymienione umiejętności pomogą zarówno w omijaniu przeszkód, jak i spychaniu rywali z toru.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera gry zaplanowana jest na 19 października 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi kontynuacji Hot Wheels Unleashed na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!