Horizon: Forbidden West obchodzi swoje 2. urodziny. Twórcy dziękują za wsparcie

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/19 17:30
0
1

Guerrilla Games świętuje drugą rocznicę premiery gry Horizon: Forbidden West.

Dwa lata temu (no, dokładnie dwa lata i jeden dzień) na rynku zadebiutowała gra Horizon: Forbidden West. Z tej okazji przedstawiciele studia Guerrilla Games odpowiedzialnego za rozwój całej serii postanowili podzielić się swoją radością na Twitterze/X we wpisie, w którym przypominają równocześnie o zbliżającej się wielkimi krokami premierze wersji na komputery osobiste.

Horizon: Forbidden West obchodzi swoje 2. urodziny. Twórcy dziękują za wsparcie

Horizon: Forbidden West obchodzi 2. urodziny

We wpisie deweloperzy podziękowali graczom PlayStation, którzy okazali im wsparcie oraz zdecydowali się zakupić produkcję i poznać kolejną historię z udziałem Aloy w roli głównej. Jednocześnie otrzymaliśmy przypomnienie, że już 21 marca bieżącego roku na rynku zadebiutuje wersja Horizon: Forbidden West przeznaczona na komputery osobiste. Na ten moment nie znamy jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Horizon: Forbidden West zadebiutowało na rynku 18 lutego 2022 roku na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Pierwsza część, czyli Horizon: Zero Dawn, zadebiutowała 28 lutego 2017 roku na konsoli PlayStation 4. Na komputerach osobistych pojawiła się 7 sierpnia 2020 roku. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji najnowszej odsłony.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!