Hogwarts Legacy na 20-minutowym wideo. Rzeki szum, ptaszków śpiew

DK
2022/08/19 17:45

Jeśli zirytowała Was wieść o przełożeniu daty premiery, ten filmik na pewno pomoże Wam odzyskać równowagę.

Ostatnio branżę gier obiegła informacja, że Hogwarts Legacy dołącza do zaszczytnego grona produkcji, które miały ukazać się pod koniec bieżącego roku, ale się nie ukażą. Gracze powoli akceptują zaistniałą sytuację. Tymczasem twórcy z Avalanche Software pokazali obszerne wideo prezentujące malownicze krajobrazy poza szkołą. Ujawnieniu ładnych środowisk towarzyszą relaksujące odgłosy natury. Filmik publikujemy na dole.

Hogwarts Legacy na 20-minutowym wideo. Rzeki szum, ptaszków śpiew

Hogwarts Legacy – data premiery i pokaz na Gamescomie

Warto też przypomnieć, że zgodnie z wieściami od branżowego dziennikarza Geoffa Keighleya, podczas nocy inauguracyjnej Gamescomu 23 sierpnia ma zostać zaprezentowany kolejny materiał z Hogwarts Legacy. A jeśli ktoś jeszcze nie wie, to nową datą premiery gry jest 10 lutego 2023. Tytuł trafi na PC i konsole PS4, PS5, Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Co natomiast dotyczy do tej pory opublikowanych materiałów wideo związanych z Hogwarts Legacy, to tutaj zobaczycie nagranie, które pokazuje możliwości konsoli PS5 i kontrolera DualSense. Natomiast pod tym adresem publikowaliśmy scenkę przerywnikową i kilka screenów.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
19/08/2022 18:23

Trzeba przyznać że gra wygląda wręcz zjawiskowo.