Darmowe ulepszenie gry HITMAN III do droższej wersji na Steam. Jak to działa?

Maria Wawrzyniak
2022/01/30 18:30

Przedstawiciele studia IO Interactive postanowili udostępnić możliwość darmowego ulepszenia gry HITMAN III do droższych wersji na platformie Steam.

Na samym początku bieżącego tygodnia donosiliśmy o negatywnym odbiorze gry HITMAN III na platformie Steam przez społeczność. Praktycznie od razu po pojawieniu się w sklepie Valve po rocznej ekskluzywności dla Epic Games Store społeczność zaczęła bombardować grę negatywnymi recenzjami. Fatalnie prezentuje się również sytuacja portu VR, który jest przepełniony najróżniejszymi błędami oraz problemami technicznymi. Nic więc dziwnego, że studio IO Interactive postanowiło zareagować. Jak podaje serwis PC Gamer, deweloperzy umożliwili graczom darmowe ulepszenie gry do droższych edycji w sklepie Valve.Darmowe ulepszenie gry HITMAN III do droższej wersji na Steam. Jak to działa?To, co ostatecznie otrzymamy, będzie zależeć od zakupionej przez nas wcześniej wersji. Posiadacze wersji standardowej (HITMAN III: Standard Edition) za 249 złotych będą mogli za darmo ulepszyć ją do wersji Deluxe Edition wartej 359 złotych. Z kolei posiadacze wersji Deluxe Edition za 359 złotych będą mogli skorzystać z ulepszenia dodającego do gry paczkę dodatków Seven Deadly Sins Collection wartą 118,93 złote. Ulepszenia zostaną automatycznie dodane do naszego konta Steam – zmiany powinny być widoczne przy kolejnym uruchomieniu produkcji. A na koniec najważniejsze – promocja na darmowe ulepszenia obejmuje wszystkich graczy, którzy już zakupili grę lub zakupią ją do 19 lutego bieżącego roku.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra HITMAN III zadebiutowała na rynku 20 stycznia 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji, którą znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!