Hideo Kojima bierze kij i reaguje na informacje o Death Stranding 2

DK
2022/05/23 16:10
0
0

Szef Kojima Productions nie “patyczkuje się” z Normanem Reedusem, który wyjawił wieści o pracach nad sequelem gry.

Pod koniec tygodnia informowaliśmy o wywiadzie, jakiego odtwórca głównej roli w Death Stranding Norman Reedus udzielił portalowi LeoEdit.com. W rozmowie aktor przyznał, że prace nad sequelem produkcji o paczkach już ruszyły, choć nie są na zaawansowanym etapie. Wieści szybko dotarły do Hideo Kojimy, który zareagował na wywiad w typowy dla siebie – czyli niekonwencjonalny – sposób.

Twórca Death Stranding opublikował na Twitterze posta z kilkoma fotografiami. Pierwsza przedstawia go z kijem w ręku; druga pokazuje, jak producent próbuje zdzielić kijem aktora. Natomiast na trzecim zdjęciu obydwaj panowie uśmiechają się ładnie. Hideo Koima opatrzył tweeta komentarzem: “idź do swojego pokoju, przyjacielu”. Sytuacja ma nawiązywać do sceny z The Walking Dead, gdzie gra Norman Reedus. Wygląda więc na to, że to, co powiedział aktor o pracach nad sequelem Death Stranding, to prawda – a zdjęcia pokazują próby przywołania artysty do porządku.

GramTV przedstawia:

Death Stranding to to pierwsza gra Hideo Kojimy po jego odejściu z Konami. Tytuł zadebiutował w 2019 jako exclusive na PlayStation 4. Rok później produkcja doczekała się też wersji pecetowej. Natomiast w 2021 ukazała się Edycja Reżyserska, która oferuje ulepszenia dla wydania na PlayStation 5.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!