Ruszyły prace nad Death Stranding 2

DK
2022/05/20 18:45
0
0

Odtwórca roli Sama Bridgesa ma dla fanów gry dobre wieści.

Jeśli czekacie na kontynuację hitu o noszeniu paczek od Hideo Kojimy, to zapewne ta wiadomość Was ucieszy. W zeszłym roku aktor Norman Reedus wyjawił, że Kojima Productions prowadzi z Sony negocjacje na temat Death Stranding 2. Natomiast teraz odtwórca roli głównego bohatera potwierdził, że tytuł już powstaje, choć znajduje się na wczesnym etapie tworzenia.

Ruszyły prace nad Death Stranding 2

Kilka dni temu Norman Reedus udzielił portalowi LeoEdit.com wywiadu. Zapytany o Death Stranding, przyznał: "niedawno zaczęliśmy prace nad drugą częścią". Aktor wyjawił, że ukończenie wszystkich sesji motion capture do pierwszej odsłony zajęło ekipie 2-3 lata. Niemniej gdy produkcja została ukończona i trafiła do graczy, zebrała wiele nagród – i to, zdaniem artysty, “było coś wielkiego”. Dlatego podjęto decyzję o tworzeniu drugiej części.

GramTV przedstawia:

Opowiadając o roli, Norman Reedus wspomniał też o tym, jak to wszystko się zaczęło. Reżyser Guillermo del Toro, z którym pracował wcześniej przy filmie Mutant, zadzwonił do niego i powiedział: “cześć, jest sobie taki gość, który nazywa się Hideo Kojima. Jeśli skontaktuje się z tobą, powiedz <tak>”. Aktor zapytał: “co to znaczy: powiedz <tak>”? A Guillermo del Toro odparł: “nie bądź dupkiem, po prostu tak powiedz”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!