Heavymetalowy horror pełen folkloru z terminem premiery. W The Axis Unseen zapolujemy na potwory

Patrycja Pietrowska
2024/06/07 11:30
0
0

Podczas Guerrilla Collective 2024 zaprezentowano gameplay trailer intrygującej produkcji.

Tegoroczne Guerrilla Collective 2024 przyniosło między innymi nowy zwiastun horroru Post Trauma. Miłośnicy gatunku otrzymali jednak również gameplay trailer innej, interesującej produkcji – The Axis Unseen. Za produkcję odpowiada pracujący wcześniej przy grach Skyrim i Fallout deweloper Nate Purkeypile.

The Axis Unseen
The Axis Unseen

The Axis Unseen na Guerrilla Collective 2024 – gameplay trailer i termin premiery

Podczas Guerrilla Collective 2024 mieliśmy okazję zobaczyć wiele ciekawych materiałów związanych z nadciągającymi grami. Deweloper Nate Purkeypile również podzielił się ze światem nowym gameplay trailerem swojej gry – The Axis Unseen. Heavymetalowy horror pozwoli zapolować na „koszmarne potwory z dawnego folkloru w tajemniczym, otwartym świecie”.

Klimatyczny materiał przedstawia różnorodne lokalizacje, a także kilka intrygujących stworzeń, które gracze napotkają na swojej drodze. Ponadto poznaliśmy termin premiery The Axis Unseen – tytuł trafi na komputery osobiste w październiku 2024 roku. Nie została jednak podana dokładna data debiutu.

The Axis Unseen to heavymetalowy horror autorstwa jednego z twórców gier takich jak Skyrim i Fallout. Poluj na koszmarne potwory z dawnego folkloru w tajemniczym otwartym świecie, przyswajaj ich moce zmysłów i znajduj strzały żywiołów. Ale uważaj, bo łowca też może stać się zwierzyną. – głosi opis gry The Axis Unseen na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

W The Axis Unseen usłyszymy muzykę skomponowaną przez Clifforda Meyera, czyli byłego członka zespołu ISIS. Na graczy czeka „niepowtarzalna mieszanka heavy metalu i dźwięków prymitywnych instrumentów”, która w dodatku będzie się dynamicznie dopasowywać do rozgrywających się na ekranie wydarzeń.

Tytuł zaoferuje możliwość korzystania z mocy bestii, a także z różnorodnych rodzajów strzał, w tym ognistych lub dających kontrolę nad wiatrem. Ponadto gracze będą mogli odnaleźć w świecie gry dzienniki łowców, które pozwolą zapoznać się bliżej z otaczających ich środowiskiem.

Na koniec przypomnijmy raz jeszcze, że The Axis Unseen zadebiutuje w październiku 2024 roku. Gra zmierza na komputery osobiste.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!