Nowy zwiastun Post Trauma zdradza termin premiery. Psychologiczny horror w przerażającym świecie

Patrycja Pietrowska
2024/06/07 10:30
0
0

Podczas Guerrilla Collective 2024 zaprezentowano nowy zwiastun horroru od Raw Fury.

Pojawiły się dobre wieści dla entuzjastów horrorów psychologicznych. Podczas tegorocznego Guerrilla Collective zaprezentowano bowiem nowy zwiastun Post Trauma, który zdradza termin premiery i przedstawia kilka ujęć z nadchodzącej produkcji Red Soul Games i Raw Fury. Gra inspirowana klasykami gatunku oferuje niezwykle surrealistyczne wrażenia.

Post Trauma
Post Trauma

Post Trauma na nowym zwiastunie z Guerrilla Collective 2024

W trakcie Guerrilla Collective 2024 mieliśmy okazję zapoznać się z nowym zwiastunem Post Trauma. Materiał prezentuje kilka ujęć z gry, w tym surrealistyczny świat, w którym budzi się Roman – główny bohater psychologicznego horroru. Konduktor pociągu okazuje się być uwięziony w tej przerażającej rzeczywistości, w której dojdzie między innymi do nieoczekiwanych spotkań.

Roman stanie przed wyzwaniem opuszczenia tego miejsca, odwiedzając po drodze kilka wyjątkowych lokacji łączących w intrygujący sposób prawdziwą architekturę ze strukturami organicznymi. Gracze będą musieli rozwiązać wiele zagadek i stawić czoła różnym wyzwaniom. Post Trauma powstało na silniku Unreal Engine 5, a twórcy zapewniają, że na zainteresowanych czekają „prawdziwie kinowe i niepokojące wrażenia”.

Post Trauma to horror inspirowany klasykami gatunku z ostatnich dekad. Wciel się w postać Romana, konduktora pociągu w średnim wieku, uwięzionego w przerażającej, pokręconej rzeczywistości. Eksploruj nieznane, odkrywaj tajemnice i spróbuj przetrwać niewypowiedziane okropności, które czają się w tym groźnym otoczeniu. – głosi opis gry Post Trauma na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Post Trauma zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zaprezentowany podczas tegorocznego Guerrilla Collective materiał zdradził termin premiery – jesień 2024 roku. Dokładna data debiutu pozostaje jednak na ten moment tajemnicą.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!