Hawkeye na nowych zdjęciach z planu. Pierwsze spojrzenie na antagonistę serialu

Radosław Krajewski
2021/04/09 15:35

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu Hawkeye. Tym razem prezentują one nową bohaterkę oraz głównego przeciwnika.

Hawkeye na nowych zdjęciach z planu. Pierwsze spojrzenie na antagonistę serialuPomimo tego, że cały czas trwają w Atlancie zdjęcia do serialu Hawkeye, to przez półtora miesiąca nie docierały do nas żadne nowe informacje o pracach nad produkcją. Na szczęście to się zmieniło i właśnie otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na Echo graną przez Alaqua Cox. Bohaterka okaże się niezwykle istotna dla uniwersum Marvela, gdyż niedawno zapowiedziano, że otrzyma swój własny serial. Echo to tak naprawdę Maya Lopez, głuchoniema bohaterka, która potrafi naśladować ruchy swoich przeciwników. Jest także mistrzynią sztuk walki oraz akrobacji. W komiksach jej ścieżki często przecinały się z Daredevilem oraz Kingpinem. Jako pierwsza przejęła przydomek Ronina po Clincie Bartonie.

To jednak nie koniec nowości, bo na dwóch zdjęciach można zauważyć Fra Free, który wciela się w Clowna, znanego również jako Kazimierz Kazimierczak. Jest on brutalnym przestępcą, który pracuje dla mafijnych bossów w Nowym Jorku. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć członków Tracksuit Mafii, która będzie w jakiś sposób powiązana z Clownem. To właśnie w jednego z bossów organizacji ma wcielić się Piotr Adamczyk.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Szczegóły dotyczące fabuły nie są na razie znane. Wiemy jedynie, że Hawkeye będzie szkolił młodą uczennicę na swoją następczynię. Łucznicy będą walczyć z Clownem, znanym jako Kazimierz Kazimierczak granym przez Fra Fee. Jest on brutalnym przestępcą, który pracuje dla mafijnych bossów w Nowym Jorku.

Pierwszy sezon będzie liczył sześć odcinków, które zostaną wyreżyserowane przez Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhysa Thomasa. Hawkeye zadebiutuje na Disney+ jesienią bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!