Nowe zdjęcia z planu Hawkeye od Marvela. Pierwsze spojrzenie na złoczyńców

Radosław Krajewski
2021/02/22 14:40

W sieci zadebiutowały kolejne zdjęcia z planu produkcji kolejnego serialu Marvela. Wśród nich nowe spojrzenie na głównych bohaterów.

Nowe zdjęcia z planu Hawkeye od Marvela. Pierwsze spojrzenie na złoczyńcówW Atlancie kręcone są kolejne sceny do serialu Hawkeye. Niedawno pojawiły się zdjęcia Hailee Steinfeld wcielającej się w Kate Bishop, która miała okazję wykorzystać w akcji swój łuk. Teraz pojawiły się kolejne zdjęcia z planu produkcji, które pozwalają lepiej przyjrzeć się dwójce głównych bohaterów. Uwagę zwracają również dwie fotografie, na którym możemy zobaczyć złoczyńców ubranych w jednakowe czerwone kombinezony. Wszystkie nowe zdjęcia znajdziecie pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

Szczegóły dotyczące fabuły nie są na razie znane. Wiemy jedynie, że Hawkeye będzie szkolił młodą uczennicę na swoją następczynię. Łucznicy będą walczyć z Clownem, znanym jako Kazimierz Kazimierczak granym przez Fra Fee. Jest on brutalnym przestępcą, który pracuje dla mafijnych bossów w Nowym Jorku.

GramTV przedstawia:

Pierwszy sezon będzie liczył sześć odcinków, które zostaną wyreżyserowane przez Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhysa Thomasa. Hawkeye zadebiutuje na Disney+ jesienią bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!