Hard West 2 na trailerze z fragmentami rozgrywki. Zobaczcie krwawy Dziki Zachód

Mikołaj Ciesielski
2022/05/06 09:15

Deweloperzy z polskiego studia Ice Code Games prezentują kolejne ujęcia ze swojej nowej produkcji.

Hard West 2 na trailerze z fragmentami rozgrywki. Zobaczcie krwawy Dziki Zachód

W połowie marca doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Hard West 2 – kontynuacji wydanej w 2015 roku strategii turowej, której akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Wczoraj natomiast deweloperzy z polskiego studia Ice Code Games postanowili przypomnieć graczom o swojej nadchodzącej produkcji i opublikowali nowy zwiastun gry, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zbadaj najdalsze zakątki Dzikiego Zachodu, desperacko walcząc o uratowanie swojej duszy. Dowiedz się więcej o swojej bandzie, przemierzając różne krainy: od zaśnieżonych rejonów po miasteczka pionierów próbujących przetrwać w bezlitosnym świecie. Dokonuj brutalnych wyborów i naucz się żyć z ich makabrycznymi konsekwencjami” – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że obecnie Hard West 2 zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Produkcja Ice Code Games ma zadebiutować na rynku w tym roku, ale na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery. Warto natomiast dodać, że do 5 czerwca zainteresowani mogą wziąć udział w beta testach, do których zapisać można się za pośrednictwem platformy Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!