Hard West 2 z oficjalną zapowiedzią. Mamy pierwszy zwiastun i kilka szczegółów

Mikołaj Ciesielski
2022/03/17 08:15

Produkcja jeszcze w tym roku ma zadebiutować na komputerach osobistych.

Hard West 2 z oficjalną zapowiedzią. Mamy pierwszy zwiastun i kilka szczegółów

Już w lipcu ubiegłego roku Hard West 2 zostało odnalezione w bazie danych Steam, ale na oficjalną zapowiedź produkcji czekaliśmy do wczoraj. Firma Good Shepherd Entertainment potwierdziła bowiem prace nad kontynuacją wydanej w 2015 roku strategii turowej, a na kanale redakcji IGN pojawił się pierwszy zwiastun gry, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Zgodnie z przekazanymi informacjami Hard West 2 ma zadebiutować na rynku w 2022 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Produkcja zmierza wyłącznie na komputery osobiste, a twórcy zamierzają zorganizować zamknięte beta-testy, do których zainteresowani mogą zgłaszać się za pośrednictwem oficjalnej strony gry.

W Hard West 2 gracze wcielą się w Gina Cartera – przestępcę z Dzikiego Zachody, który zamierza napaść do „Pociąg Widmo” pełny federalnego złota. W tym celu bohater musi zgromadzić grupę bandytów, w której znajdą się zarówno bezlitośni rewolwerowcy, jak i postacie korzystające z nadnaturalnych zdolności.

Po wejściu na pokład pociągu odkrywacie, że nazwa Pociąg Widmo nie wzięła się znikąd. Teraz musicie walczyć o życie na niezbadanych pustkowiach świata Hard West – wykorzystując kule, czarną magię i pragnienie własnego zbawienia za każdą cenę. Dopadnij samego diabła i odbierz mu swoją własność — twą duszę” – czytamy w opisie na platformie Steam.

Na koniec warto również zaznaczyć, że nad Hard West 2 nie pracuje CreativeForge Games (twórcy pierwszej części), a warszawskie studio Ice Code Games, które na swoim koncie ma Re-Legion – wydaną w 2019 roku grę RTS utrzymaną w cyberpunkowych klimatach. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun kontynuacji polskiej strategii turowej z 2015 roku i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po sequel.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!