Halle Berry powróci do Johna Wicka? Jest plan, żeby obsadzić aktorkę w spin-offie

Krzysztof Żołyński
2023/06/13 10:20
1
0

Chad Stahelski bardzo chciałby, żeby Halle Berry powróciła do roli Sofii w spin-offie Johna Wicka.

Wraz z zakończeniem czwartej części Johnego Wicka, kończącej ten rozdział przygód tytułowego bohatera, wszystko przenosi się do nowych produkcji, które niczym satelity będą krążyć wokół czterech głównych filmów. Wszelakie Spin-offy są obecnie na porządku dziennym, a więc nie ma powodu, żeby seria John Wick stała się wyjątkiem. Podczas gdy wszechświat Wicka rozszerza się dzięki prequelowej serii The Continental i nadchodzącemu filmowi Ballerina, istnieje wiele możliwości pójścia jeszcze dalej.

Halle Berry powróci do Johna Wicka? Jest plan, żeby obsadzić aktorkę w spin-offie

Twórcy franczyzy, dolewają oliwy do ognia, gdyż reżyser Chad Stahelski, potwierdził, że trwają prace nad projektem, w ramach którego powróci Sofia, a wraz z nią Halle Berry, która grała ją w filmie John Wick: Rozdział 3 – Parabellum.

Tak. Właściwie kilka razy rozmawialiśmy, aby spróbować… Nienawidzę terminu spinoff.

GramTV przedstawia:

Potwierdzono, że gwiazda serii, Keanu Reeves, powróci do tytułowej roli w Balerinie u boku Iana McShane'a i nieżyjącego już Lance'a Reddicka, podczas gdy Ana de Armas zagra w głównej roli. Za reżyserię odpowiada Len Wiseman.

Kim była Sofia w uniwersum Johna Wicka?

Postać grana przez Halle Berry w Parabellum, Sofia, jest naprawdę ciekawą postacią. Jako była zabójczyni i bliska przyjaciółka Johna Wicka, Sofia stoi u jego boku jako potężny sojusznik. Jest przedstawiana jako wysoce wykwalifikowana i zaradna wojowniczka. Jej wielka lojalność wobec Johna jest widoczna w całym filmie, ponieważ ryzykuje własnym życiem, aby wspierać go w wielu niebezpiecznych momentach.

Jednak tym, co naprawdę wyróżnia Sofię, jest jej wyjątkowa więź z dwoma belgijskimi psami Malinois, które stają się integralną częścią jej śmiercionośnego arsenału. Choreograficzne sceny walki z udziałem Sofii i jej psich towarzyszy są perfekcyjnie skomponowane.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
13/06/2023 11:33

Sceny z psami były genialne. Jakby zrobili film w tym stylu to było by super.