Half-Life 2: VR Mod jest już dostępne na Steam

Smolak
2022/09/17 09:30
0
0

Modyfikacja cieszy się sporą popularnością i zbiera świetne recenzje.

Jeśli planujecie powrót do kultowego Half-Life 2 i macie pod ręką sprzęt VR, to mamy dla Was ciekawą propozycję. Światło dzienne ujrzała bowiem fanowska modyfikacja - Half-Life 2: VR Mod. Na razie jako publiczna beta. Jak zapewniają jej autorzy, całość jest w pełni grywalna, ale można spodziewać się błędów i niedopracowań. Oczywiście, Half-Life 2: VR Mod jest darmowe, ale musicie posiadać w swojej bibliotece Steam oryginalną wersję gry.

Half-Life 2: VR Mod jest już dostępne na Steam

Planujecie przetestować Half-Life 2: VR Mod?

Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat modyfikacji i przyszłych planów twórców, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na ich stronie. Poniżej znajdziecie również trailer prezentujący Half-Life 2: VR Mod w akcji.

“Zostań Gordonem Freemanem, podnieś łom i zanurz się w świecie Half-Life 2 jak nigdy dotąd! Chwytaj i rzucaj przedmiotami rękami, fizycznie wspinaj się po drabinach i graj w łapanie z Psem tak, jakbyś naprawdę tam był. Walcz z Kombinatem na ulicach City 17, ręcznie ładując broń. A nawet jeśli masz działo grawitacyjne, czy odważysz się pojechać do Ravenholm?!” – czytamy w opisie gry na Steam.

Half-Life 2: VR nie wprowadza żadnych nowości w zakresie fabuły, podobna jest również mechanika rozgrywki, ale trzeba pamiętać, że autorzy musieli ją odpowiednio zmodyfikować, by dostosować wszystko do możliwości VR. Dlatego też przeprojektowano chociażby interfejs użytkownika. Gracze zauważą również, ile pracy włożono w udoskonalenie samej grafiki, bowiem ta wersja przygód Gordona Freemana obsługuje HDR i cienie w wysokiej rozdzielczości.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!