Hades 2 wkrótce z premierą w Early Access. Najpierw odbędą się jednak testy

Mikołaj Ciesielski
2024/04/17 07:30
0
0

Supergiant Games chce przeprowadzić testy techniczne swojej produkcji, by mieć pewność, że wszystko działa, jak należy.

W połowie września poznaliśmy termin premiery gry Hades 2 we wczesnym dostępie. Premiera nowej produkcji studia Supergiant Games w Early Access zbliża się wielkimi krokami, ale – jak się okazuje – wybrani gracze będą mieli okazję sprawdzić wspomniany tytuł nieco wcześniej. Deweloperzy zaprosili bowiem użytkowników do wzięcia udziału w testach technicznych, które pozwolą wyłapać różnego rodzaju błędy.

Hades 2 wkrótce z premierą w Early Access. Najpierw odbędą się jednak testy

Hades 2 z testami technicznymi przed premierą we wczesnym dostępie

Supergiant Games chce mieć pewność, że każdy, kto zdecyduje się zagrać w Hades 2 we wczesnym dostępie, będzie mógł od początku cieszyć się płynną rozgrywką. W komunikacie opublikowanym na Steam poinformowano również, że w testach technicznych gracze zobaczą znacznie mniej zawartości, niż w wersji Early Access. Deweloperzy podkreślają także, że do sprawdzenia produkcji może zostać zaproszona „stosunkowo niewielka” grupa użytkowników.

Spodziewamy się, że na początku w testach weźmie udział niewielka liczba graczy, która z czasem będzie się powiększać. Tak więc nawet jeśli nie zostaniesz zaproszony do testów technicznych od razu, możesz zostać zaproszony później […]. Gdy będziemy wystarczająco pewni, że wszystko jest stabilne, zakończymy testy techniczne, a następnie stosunkowo szybko uruchomimy grę we wczesnym dostępie – informuje Supergiant Games.

GramTV przedstawia:

Zainteresowani muszą jedynie udać się na stronę gry Hades 2 na Steam i odszukać okienko „Dołącz do Hades 2 Playtest”. Następnie wystarczy jedynie kliknąć zielony przycisk „Poproś o dostęp” i czekać na wiadomość od deweloperów ze studia Supergiant Games. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że Hades 2 ma zadebiutować we wczesnym dostępie na PC w II. kwartale 2024 roku. Dokładna data premiery gry w Early Access nie jest jednak obecnie znana. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia Supergiant Games dostępna będzie zarówno na Steam, jak i w Epic Games Store.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!