Hades 2 z przybliżoną datą premiery

Jakub Smolak
2023/09/15 15:20
1
0

W pierwszej kolejności gra zadebiutuje we wczesnym dostępie. Supergiant Games liczy na wsparcie fanów.

Hades to produkcja, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Pierwsza część zadebiutowała na rynku w 2018 roku i spotkała się z szalenie pozytywnym przyjęciem. Gracze zakochali się w dziele autorstwa Supergiant Games, więc nic dziwnego, że twórcy chcą stworzyć godną kontynuację. O tym, że Hades 2 powstaje wiemy już od dawna, ale teraz deweloperzy zdradzili, kiedy należy spodziewać się premiery gry.

Hades 2 z przybliżoną datą premiery

Czy Hades 2 będzie w stanie zaskoczyć fanów pierwszej części?

Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu twórców, Hades 2 (podobnie jak poprzednia część) w pierwszej kolejności zadebiutuje we wczesnym dostępie. Wcześniej planowano, że gra pojawi się tam jeszcze w tym roku. Teraz Supergiant Games sprecyzowało jednak, że start rozwoju w Early Access rozpocznie się dopiero w drugim kwartale przyszłego roku. Co ważne, gra będzie dostępna na Steam oraz Epic Games Store.

Dajcie znać, jak wspominacie pierwszego Hadesa oraz podzielcie się swoimi oczekiwaniami względem kontynuacji. Myślicie, że Supergiant Games będzie w stanie zaskoczyć graczy nowymi pomysłami, czy raczej spodziewacie się wyłącznie rozwinięcia sprawdzonych już mechanik?

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
16/09/2023 12:33

Ech... no to trochę sobie poczekamy na premierę.