Gwiazda Netflixa dołącza do Gran Turismo. Obsada filmu Sony zaczyna robić wrażenie

Radosław Krajewski
2022/09/20 11:50
0
0

Poznaliśmy nazwisko kolejnego aktora, który zagra w filmowej adaptacji Gran Turismo.

Gran Turismo zyskało kolejną gwiazdę. W obsadzie ekranizacji jedną z głównych ról zagra znany ze Stranger Things, David Harbour, a niedawno do obsady dołączyła dwójka nowych aktorów: Archie Madekwe i Orlando Bloom. Teraz produkcja znalazła kolejnego aktora, który zasili obsadę filmu, a jest nim znany z serialu Jeszcze nigdy… od Netflixa, Darren Barnet.

Gwiazda Netflixa dołącza do Gran Turismo. Obsada filmu Sony zaczyna robić wrażenie

Aktor zagrał również w filmie Miłosna pułapka od Netflixa, a także komedii Horror bez tytułu z 2021 roku. Dla 31-letniego Barneta rola w Gran Turismo może być przełomowa i aktor stanie się rozchwytywanym nazwiskiem w branży. Barnet wcieli się w rolę zajmującego czołowe miejsce w akademii GT kierowcy, który nie jest zachwycony, widząc, jak dobrze radzi sobie główny bohater grany przez Archiego Madekwę.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że fabuła została oparta na prawdziwej historii, w której nastoletni gracz Gran Turismo spełnił swoje wielkie marzenie i dzięki umiejętnościom zdobytym w grze, wygrał serię konkursów Nissana i został prawdziwym zawodowym kierowcą wyścigowym.

Gran Turismo – data premiery filmu

Wkrótce na Węgrzech rozpoczną się prace na planie filmu. Reżyserem jest Neill Blomkamp, najbardziej znany z Dystryktu 9 i Elizjum. Sony Pictures wyznaczyło premierę na 11 sierpnia 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!