GTA: Vice City z RTX wygląda rewelacyjnie. Oryginalna wersja gry otrzymała drugie życie

Radosław Krajewski
2024/01/16 15:00
0
0

Oświetlenie prezentuje się lepiej niż w oficjalnym remasterze gry.

Pod niezbyt udanej premierze Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition na PC i konsolach w 2021 roku fani wciąż marzą o pełnoprawnym remake’u uwielbianych odsłon serii GTA. Chociaż na nowe wersje tych gier nie ma co liczyć, to przynajmniej w oryginalne odsłony możemy zagrać w nowym wydaniu. Wszystko za sprawą RTX Remix, które zostało wykorzystane w GTA: Vice City. Dzięki technologii opracowanej przez Nvidię gra zyskała nowe życie, a poprawki w oprawie graficznej są widoczne gołym okiem.

GTA: Vice City z RTX wygląda rewelacyjnie. Oryginalna wersja gry otrzymała drugie życie

GTA: Vice City z RTX – nowa jakość grafiki w grze Rockstara

Niedawno zadebiutowało grywalne demo pierwszego Maxa Payne z RTX, które zachwyciło graczy. Tym razem fani gier Rockstar Games mogą sprawdzić, jak Grand Theft Auto: Vice City prezentuje się z obsługą Patch Tracingu. Warto pamiętać, że RTX Remix znajduje się obecnie w zamkniętej becie, więc RTX w starszych tytułach będzie jeszcze lepszy, gdy większa liczba graczy będzie mogła przetestować to narzędzie i rozpocząć pracę nad własnymi projektami.

GramTV przedstawia:

Na poniższym zapisie rozgrywki możemy zobaczyć, że GTA: Vice City za sprawą RTX Remix zyskało lepsze efekty świetlne, a także dokładniejsze cenie. Całość prezentuje się bardzo dobrze, ale w niektórych miejscach widać, że technologia nie jest jeszcze doskonała i pojawia się błąd z wyświetlaniem ceni w oddalonych obiektach, czy z niską rozdzielczością trawy.

Modyfikacja do GTA: Vice City nie została jeszcze udostępniona, ale wkrótce może to się zmienić wraz z otwartą betą RTX Remix, która startuje już 22 stycznia. Poniżej zobaczycie gameplay oraz kilka screenów z moda.

Wczytywanie ramki mediów.
GTA: Vice City z RTX – nowa jakość grafiki w grze Rockstara, GTA: Vice City z RTX wygląda rewelacyjnie. Oryginalna wersja gry otrzymała drugie życie
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!