GTA: San Andreas - The Definitive Edition wkrótce zniknie z Xbox Game Pass

Radosław Krajewski
2022/04/27 12:12

Jeżeli jeszcze nie sprawdziliście odświeżonej wersji GTA: San Andreas na konsolach Xbox, to powinniście się pośpieszyć.

Grand Theft Auto: San Andreas - The Definitive Edition dostępne jest w bibliotece Xbox Game Pass od dnia premiery. Microsoft zapewnił subskrybentom swojej usługi dostęp do jednej z odświeżonych części GTA za którą odpowiada studio Grove Street Games. Ale najwidoczniej umowa z Rockstar Games obowiązywała zaledwie przez pół roku. Gra została dodana do zakładki „Wkrótce zostanie usunięta” w mobilnej aplikacji Xbox Game Pass. Oznacza to, że remaster GTA: San Andreas wkrótce zniknie z biblioteki usługi.

GTA: San Andreas - The Definitive Edition wkrótce zniknie z Xbox Game Pass

Dokładna data usunięcia gry nie została podana. Najprawdopodobniej Grand Theft Auto: San Andreas - The Definitive Edition zniknie z Xbox Game Pass w połowie maja. Na potwierdzenie będziemy musieli poczekać do ogłoszenia oficjalnej listy na początku przyszłego tygodnia. Jeżeli jednak zamierzacie zagrać w odświeżoną wersję GTA: San Andreas, to jest to ostatni dzwonek, aby wypróbować grę w ramach abonamentu.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zadebiutowało na rynku 11 listopada 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!