GTA 6 otrzyma wkrótce pierwszy zwiastun! Rockstar zaprasza fanów na prezentację

Mikołaj Ciesielski
2023/11/08 14:14
1
0

Deweloperzy postanowili nie trzymać fanów dłużej w niepewności.

Dzisiaj rano informowaliśmy, że według Jasona Schreiera w przyszłym miesiącu zostanie zaprezentowany pierwszy zwiastun GTA 6. Okazuje się, że doniesienia popularnego dziennikarza po raz kolejny okazały się trafne. Rockstar Games postanowiło bowiem nie trzymać dłużej fanów w niepewności i poinformowało, kiedy gracze będą mieli okazję zobaczyć pierwsze oficjalne materiały z nowej odsłony serii Grand Theft Auto.

GTA 6 otrzyma wkrótce pierwszy zwiastun! Rockstar zaprasza fanów na prezentację

GTA 6 wkrótce z pierwszym zwiastunem. Rockstar Games potwierdza plotki

W serii wpisów opublikowanych na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) Rockstar Games przypomniało, że w grudniu bieżącego roku studio będzie świętować swoje 25. urodziny. Deweloperzy podkreślili, że nie byłoby to możliwe bez wsparcia ze strony fanów, dlatego też zespół podziękował wszystkim graczom, którzy towarzyszą twórcom w tej “podróży”. W ostatnim poście potwierdzono natomiast najważniejszą wiadomość.
Rockstar Games poinformowało, że na początku grudnia 2023 roku zobaczymy pierwszy zwiastun GTA 6! Niestety deweloperzy nie podzielili się żadnymi dodatkowymi informacjami na temat prezentacji nowej odsłony serii Grand Theft Auto. Fanom wspomnianej marki nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne materiały z jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji w historii gier wideo.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
08/11/2023 16:37

Serio macie 2 newsy o GTA 6 jeden koło drugiego? Można to było w jednym tekście zawszeć biorąc pod uwagę że oba teksty są o niczym.